KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17025072

nr 1702 5072

Akvarell

Ernst Åkerblad, Man med lie. Signerad. Akvarell, bildmått: 31x36 cm, yttermått inklusive ram: 46x50 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 19 maj 2025
kl 18:33:15